به فروشگاه اینترنتی فن آوری های نوین خوش آمدید.

معرفی شرکت فن آوری های نوین

فرآيند شکل گيري و توسعه فعاليت گروه فن آوري هاي نوين (MTgroup) محصول بيش از يک دهه تلاش و تجربه ارزنده مديران ارشد شرکت در رده هاي مختلف نظير مديريت، مشاوره، نظارت و اجراي پروژه هاي متعدد در زمينه هاي مرتبط با صنعت، ساختمان، سدسازي و راهسازي مي باشد.

     لزوم بروزرساني در خصوص مصالح موجود داخلي و متد اجرا، ما را به استفاده از تجربيات شرکت هاي معتبر خارجي  در رفع احتياجات و کمبود پروژه هاي ملي، نيروگاهي، صنايع نفت، گاز، پتروشيمي، کارخانجات، واحدهاي صنعتي بزرگ و کوچک و پروژه هاي بزرگ ساختماني مصمم نمود.

    MTgroup ارائه دهنده مجموعه کاملي از انواع گاترهای پیش ساخته، کفشورهای تمام استیل خطی و نقطه ای ، انواع پروفیلهای درز انبساط و انقطاع ، چربیگیر و سپتیک تانک و مخازن آب شرب کامپوزیتی ( GRP-FRP) ، گریتینگ کامپوزیتی (FRP-GRP) ،گریتینگ گالوانیزه،انواع پروفیلهای دکوراتیو آلومینیومی ، نور خطی و انواع محافظ ستون پارکینگی با کيفيت عالي و قيمت مناسب مطابق با استانداردها و تأييديه هاي داخلي مي باشد.

    گروه فن آوري هاي نوين در سال 1388 تاسيس گرديد و از طريق همکاري با نمايندگي شرکتهاي معتبر اروپايي در جهت ارتقاء دانش مهندسي و فن آوري در بخشهاي مختلف ( ساختمان ، صنعت ، نفت ، گاز ، پتروشيمي ، آب و فاضلاب ) فعاليت ميکند و در اين زمينه علاوه بر انتقال دانش فني و مهندسي، متريالهاي کارآمد و متنوعي را در کشور توليد و عرضه مي نمايد . اين گروه در قالب دو شرکت تابعه در بخشهاي توليد، بازرگاني خارجي، فروش داخلي و خدمات اجرايي و با دو دفتر مرکزي در تهران و مشهد فعاليت مي نمايد.

   MTgroup   شريک امين شما در پروژه هاي صنعتي و ساختماني است.